Pagrindinė scena. Čia išgirsite pagrindinės programos pranešimus, užduosite klausimus, dalyvausite diskusijose. Žiūrėti programą.

„Happimess“ labdaros iniciatyva remia šeimas, kuriose auga vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Iniciatyva taip pat įkūrė pirmąją Lietuvoje vaikų labdaros parduotuvę, į kurią atnešti ir paaukoti vaikų išaugtus ar nebenaudojamus daiktus gali kiekvienas. Skatindami atsakingą vartojimą, dalinimąsi ir pagalbą kitiems,  „Happimess“ kartu su partneriais buria nuostabią, socialiai atsakingą, bendruomenę.

Renginio metu vyks paveikslėlių dirbtuvės iš audinių atraižų, veidukų piešimas su „DokiPoki“ personažais bei laikinųjų tatuiruočių vaikams gamyba.

Mamostogose sutiksite ir lavinuvaika.lt krautuvės įkūrėją, žaidimų ekspertę ir vaikų draugę – Juliją.

O kur Julija, ten žaidimas su naminiu plastilinu bei šlykštuku. Dar, sakėsi Julija, bus statybos iš kartoninių dėžių ir pastatytų konstrukcijų marginimas; žaidimas su vandens karoliukais ir dar daug visokio prasmingo žaidimo. Čia pat galėsite susipažinti ir su lavinuvaika.lt asortimentu. Lavinuvaika.lt kampelis, manome ŪŠ!

Unikalus kūrybiškumo ir laisvų žaidimų būrelis vaikams „Kuria vaikai“ festivalio metu pakvies išbandyti putojančios sodos eksperimentą, nevaržomai žaisti su išradingosiomis kruopų sistemomis bei išbandyti nepamirštamą pramogą – tikro automobilio spalvinimą!

„Nieko sau teatras!“ – šeimyninis Nerijaus ir Juditos Laurinavičių tandemas, išsiskiriantis kūrybine energija, idėjomis ir užburiantis mažuosius žiūrovus kvies mažylius ir mamas į spektaklį „Afrika“, kur susipina lėlių, dramos, gyvos muzikos ir interaktyvaus veiksmo sintezė.

Po spektaklio – gyvai atliekamos tandemo dainos, pažintis su vitaminais, teatro lėlėmis ir instrumentais, Pingvino mankštelė, šėlionės, originalūs žaidimai ir kt.

Apie spektaklį „Afrika“:

Broliukas Pufas ir sesutė Ufė, linksmi ir nuotaikingi ufonautai iš Pufonautijos planetos, sudužus kosminiam laivui netikėtai atsiduria Lietuvoje. Prieš tai jie 237 metus praleido Afrikoje, į kurią iš kosmoso platybių nukrito dėl to, kad broliukas Pufas, konstruodamas kosminį laivą, eilinį kartą pagailėjo saulės baterijų.

PUfas ir Ufė energingai vaikams pasakoja patirtus nuotykius Afrikoje. Pritariant gitarai, afrikietiškam būgneliui, dainuoja Afrikos gyvūnų dainas, supažindina su savo geriausiais draugais: beždžionėle Lulu, drambliuku Straubliuku, krokodilu Bilu, kalbančia papūga Charčio, žirafa Lukrecija ir kitais. Tačiau paaiškėja, kad kosminiame laive, prieš pakylant iš Afrikos, pasislėpė dar vienas išdykėlis, kuris su Pufu ir Ufe kartu patenka į Lietuvos žemę ir visai čia puikiai ima jaustis. Kas jis toks? kviečiame į „Afriką”.

Tuk tuk tuk…Jau beldžiasi į duris žurnalas „Vakaro žvaigždelė

Ar girdėjote apie žurnalą „Vakaro žvaigždelė“ visai šeimai? Jei ne, tai skubame su Jumis susipažinti.

Jau 10 metų kartą į ketvirtį leidžiame muzikinį-edukacinį žurnalą vaikams „Vakaro žvaigždelė“. Jame spausdiname edukacinius, pažintinius straipsnius, mąstymą lavinančias užduotis, receptus, rankdarbius ir kt.
Tai vienintelis toks ypatingas ir unikalus žurnalas visoje Lietuvoje, nes jo priedas – muzikinė kompaktinė plokštelė, kurioje skamba linksmos dainos, pasakos.
Mūsų šūkis – „Kad vaikai dori užaugtų“, todėl mums rūpi vaikai!
Susitinkame Mamų vasaros festivalyje! Drauge paskaitysime žurnalą ir pasiklausysime dainelių bei pasakų. Juk su dainomis ir pasakomis augti smagiau!
www.zvaigzdele.lt


Visame pasaulyje žinomas italų prekės ženklas CHICCO pasirūpins vystymo ir maitinimo zonomis, kad patys mažiausieji festivalio draugai jaustųsi patogiai ir jaukiai! O norintieji vaikų zonoje galės išbandyti šio prekės ženklo žaisliukus.


Džiaugiamės, kad prie mūsų festivalio ir mažųjų draugų maitinimo prisijungia daugiau nei 60 metų gyvuojanti HiPP kompanija, kuri yra sąmoningo ir atsakingo darbo gamtai, žmonijai ir verslui simbolis. Jūsų vaikučiai festivalio metu galės vaišintis HiPP ekologiškomis tyrelėmis. O vakare mes, mamos, mėgausimės šio puikaus prekės ženklo dovanojamu koncertu kartu su Auguste ir Baiba.


Šiuolaikinėms mamoms puikiai pažįstamas lietuvių prekės ženklas MARMALUZI lepins mus tyrelėmis ir beržų sula „SipSap“. Ar žinojote, kad šis prekės ženklas vienintelis, kuris vaikišką maistelį gamina Lietuvoje? Džiaugiamės susipažinę su tokiais stipriais lietuviškais prekių ženklais! Tikimės, susidraugausite ir jūs!

Atrasti, paragauti, įsigyti, išbandyti, sužinoti kažką naujo: kosmetiką, stilių, grožio procedūras, aktualias vaikų ligas, dantukų priežiūrą. Pasistengsime, kad festivalis nudžiugintų ne tik rėmėjų ir partnerių dovanomis, tačiau ir naudingomis patirtimis, atrastais naujais užsiėmimais, pomėgiais, praktiškai išbandytomis veiklomis.

Festivalio metu turėsite galimybę ne tik klausyti pranešimų ir papildyti savo žinias, norime, jog išsineštumėt dalelę festivalio į namus, kur kartais kasdieniame bėgime prisimintumėt, kad buvo tokia diena, kai jaučiausi gerai, ir būtinai norėtumėt pakartoti. Mes manome, jog geriausia viską išbandyti ir patirti pačioms.

 • Mamos! Kas jos? Pirmiausia, jos moterys! Moterys, kurioms patinka puoštis, patinka atsinaujinti savo garderobą ir kartais (prie progos ar net visiškai be jos) patinka pakeisti įvaizdį. Visos turim tas moteriškas silpnybes ir jos niekur nedingsta. Todėl ir mūsų festivalyje tas grožio kampelis niekur nedingo! Pristatome kitą erdvę – erdvę mamoms, erdvę moterims, erdvę moteriškoms silpnybėms! Grožio erdvę!
  Profesionalios vizažistės IEVOS DAMULIENĖS grožio pamokėlė, konsultacija, atsakymai į Jums labiausiai rūpimus klausimus.
  Kartu su MY TINY COPY iš arčiau susipažinsime su jau spėtais pamilti lietuvių kūrėjų rūbeliais vaikams ir ne tik. Jūsų laukia „Specialios pakabos“ pasiūlymas, daug staigmenų, nuolaidų ir dovanų!
  O taip pat pažadame, jog kartu su F8 OUTLET garderobu, My Tiny Copy stiliaus idėjomis ir profesionalios vizažistės prisilietimais pasirūpinsime vienos laimingos mamos įvaizdžiu nuo galvos iki kojų! Bus linksma! Juk mes moterys!
 • AROMAMA Deivės mamas pakvies į kvepiančias aromaterapinės kosmetikos gamybos dirbtuves! Visą dieną aromáma palapinėje savo rankomis galėsite pasigaminti kvepiančių masažo aliejų sau ir vaikams, natūralių aromaterapinių kvepalų, oro gaiviklių namams, priemonių nuo peršalimo. Aromáma suteiks visas kūrybai reikalingas priemones, supažindins su veiksmingiausiais eteriniais aliejais, atskleis receptūras, išsamiai konsultuos šeimos sveikatingumo temomis.
 • Į studijos „VILKĖS NAMAI“ veiklų oazę, kurioje visą dieną turėsite galimybę dalintis idėjomis ir patyrimais su moterimis apie savirealizaciją, santykius, savo kelio paieškas, atliksite mankštą gerai dienos pradžiai, klausysite paskaitos apie „Mama – laiminga moteris“, dalyvausite asmeninėse mini koučingo sesijose, popietę jaukiai praleisti galėsite patyriminėje kvapų degustacijoje su studijos drauge Toma Vyšniauskiene.*
 • Oficialus URIAGE atstovas dovanoja festivalio dalyvėms galimybę pasikonsultuoti apie varginančias odos problemas. URIAGE turi platų produktų asortimentą, tiek kasdienei, tiek problematinei odai, tačiau pagrindinės tyrimų kryptys yra jautrios, sausos ir atopiškos odos priežiūra – į tai ir norėsime susitelkti šio festivalio metu. Patys galėsite įvertinti URIAGE produktų tekstūrą, išbandyti juos, bei įsigyti.
 • Ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai JUARA pakvies mamas atlikti veido ir galvos odos/ plaukų tyrimus specialiai tam skirtu aparatu, diagnozuos būklę, norinčioms patars, kurios priemonės tiktų, pagerintų esančią būklę.
 • Studija VANDENS LELIJA kvies į ajurvedinio savimasažo pamokėles.
 • Festivalio draugai GERDUVA organizuos ir kvies mamas į portretų piešimo su kava dirbtuves bei dovanos linksmą fotosieną.
 • MARMALUZI stende galėsite pasikonsultuoti po pranešimo su specialistais apie vaikų mitybos problemas, galimus jų sprendimų būdus.**
 • Dr. BROWN’s atstovai pristatys buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema, supažindins bei papasakos mamoms, kurių mažyliai kenčia pilvelio dieglius, refliuksą, atpylinėjimą, kad visus šiuo negalavimus galime sumažinti ar visai panaikinti nenaudojant medikamentų. Norintys galės buteliuką išbandyti. Taip pat sužinosite, kokią naudą vaiko organizmui daro vanduo ir kokią gertuvę vasarai rinktis.
 • PARTYINBOX dovanos neužmirštamų spalvų ir skonių fotosieną nepakartojamiems kadrams.
 • Festivalio metu mamoms vasariškai saulėtą skonį dovanos SUN365 ir atsigaivinti kvies AKVILĖS vanduo.
 • Festivalio pievą, sotumo jausmą bei nakvynę (pietūs/užkandžiai/vakarienė/kava/arbata) suteiks VILNIUS GRAND RESORT. Dviviečio SUPERIOR kambario speciali kaina dalyviams – 90 eur. Dėl nakvynės kreiptis numeriu +370 527 39700
 • RAZAUSKAI PHOTOGRAPHY pasirūpins, kad būtum „prigauta“ būtent TĄ akimirką – su gražiausiu lūpų blizgiu, su sūriausia ašara iš juoko, su daina lūpose ir šviesa mintyse.

*mankštos ir paskaitos laikus patikslinsime artėjant renginiui.
** informacija bus patikslinta artėjant renginiui.

Čia jus pakvies pokalbiui tiesiog mamos – keliaujančios, kuriančios, auginančios savo idėjas, mamos, jau auginančios vaikučius ir norinčios pasidalinti savo stipriomis gyvenimiškomis patirtimis ir sėkmės istorijomis, patarimais. Čia galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus asmeniškai, o galbūt prisijungti diskusijai.

10.45-11.30 Giedrė Liekienė: „Paverskite motinystės atostogas tikromis atostogomis“
Kaip viskas prasidėjo? Pati nuo mažens labai mėgstu keliauti, jau 17-kos metų gyvenau Islandijoje, vėliau Vokietijoje. Bakalaurą studijavau Anglijoje, iš kur daug keliavome su draugais, magistrą išvykau studijuoti į Daniją ir ten būnant dar atlikau Erasmus studijų mainus Belgijoje. Esu keliavusi ir už 0,01 centą, žinau kada ir kur geriausia ieškoti pigių bilietų bei įdomių krypčių. Esu išbandžiusi nakvynę “ant sofos”(coachsurfing) bei gyvenimą prabangiuose viešbučiuose. Turiu patarimų, kaip geriau elgtis su vienos ar kitos kultūros žmonėmis, kaip neįsivelti į konfliktus.

Kelionės mane įkvepia, jose pasikraunu ir tai yra tai, kas mane džiugina. Kai gimė Vincentas, taipogi nenustojau keliauti, nusprendžiau kelionių įspūdžiais, patarimais bei nuotykiais pasidalinti su kitais. O kai pastebėjau, kad keliaujame mes ne vieni, nusprendžiau savo puslapyje Vincentsvoyage.com dalintis ir kitų šeimų kelionėmis, jų nuotykiais bei patarimais.

1. Pirmieji motinystės metai – puiki galimybė pakeliauti su vaiku ir pamatyti kažką nauja (kitaip tariant paverskime Motinystės atostogas, tikromis atostogomis 🙂
2. Kaip suderinti tinklaraščio rašymą, darbą kartu su motinyste?
3. Kurios šalys yra draugiškos kelionėms su vaikais?
4. Kokie yra būtiniausi daiktai, kuriuos reikėtų pasiimti į keliones su vaikais?
5. Kokių nuotykių patiria šeimos keliaudamos su vaikais?
6. Kelionių kryptys iš Lietuvos, pigios kelionės, kelionių paieškos agentūros
7. Kaip fotografuoti savo keliones? Kokias programėles naudoti nuotraukų retušavimui?

12.00-13.30 Gintautė Sinkevičienė : „Kūdikių gestų kalba – ankstyvosios komunikacijos priemonė“
Esu dviejų mažylių mama, kurią motinystės atostogos įkvėpė ieškoti platesnių savirealizacijos galimybių ir organizuoti prasmingą laisvalaikį, leidžiantį įtraukti ir savo mažylius tyrinėti, pažinti, atrasti naujus pojūčius bei nuotykius. Ir būtent tuomet atradau ir susižavėjau ankstyvojo ugdymo stebuklais, kurie atveria kitokį požiūrį į kūdikių galimybes mokytis nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių. Gestų kalba – neatsiejama mano gyvenimo dalis. O jos pritaikymas kūdikiams suteikia unikalių realizacijos galimybių mūsų mažyliams.
Kūdikių gestų kalba – ankstyvosios komunikacijos priemonė, kuri ne tik įgalina mažylius jau pirmaisiais savo gyvenimo metais įvardinti savo norus, bet ir yra intensyvi lavinimo priemonė. Tyrimų rezultatai rodo, kad gestų kalba ankstyvąjame amžiuje turi įtakos vaiko kalbos raidos, emocinio intelekto lavinimui. Vyresniame amžiuje vaikai pasižymi ypatingai turtingu žodynu, ekspresyvia kalba bei imlumu kitoms užsienio kalboms.
Kviečiu visas mamas ir mažylius susipažinti su šia bendravimo magija, jos galimybėmis mokytis, žaisti bei kurti darnų, emocionaliai tvirtą bendravimą.

14.00-15.30 Airida Ruibytė-Butkuvienė: „Įsitikinkite, kad esate geriausia savo versija“
ICC koučerė, www.nevienintelemama.lt tinklaraščio kūrėja, tinklaraštyje www.vaikui.lt rašanti Mamos skiltį, šiuo metu dažniausiai save pristatanti: “Sveiki, aš esu Leonardas”. Ji pusantrų metų sūnaus mama. Mama, kuri nori ir gali dalintis per daugelį metų darbo ir baigtų mokslų pagalba gautomis žiniomis. Na, ir dar žiniomis sukauptomis ruošiantis tapti, laukiant bei esant mama.
Susitikim pokalbiui prie kavos, jei norite įsitikinti, kad esate geriausia savo versija. Mes mamos-moterys esam unikalios, vertingos, svarbios ir be galo reikalingos. Tad tuo ir noriu pasidalinti su jumis, kad jūs tai vertintumėte ir puoselėtumėte. Dalinsiuosi žiniomis apie baimių įveikimą, įsitikinimų pašalinimą, įpročių keitimą, lūkesčius bei susitarimus, ir daug daug kitų svarbių aspektų, kurie padeda mamoms gyventi savo gyvenimą ir suprasti, kad jos yra tas pokytis, kurio nori! Esant mamų norui bus galima išbandyti individualias koučingo sesijas čia ir dabar!

16.00-17.30 Laura Oras: „Jei motinystė neteikia džiaugsmo“
„Mes Mamos“ projekto bendrakūrėja ir puoselėtoja. Žinau, kiek naujų jausmų sukelia gimęs mažylis, ir jų nėra nei gerų, nei blogų, yra tik tai, ką jaučiu aš! Patyriau abi motinystės puses – nuo nuovargio, išsekimo ir nepasitenkinimo iki visiško atsipalaidavimo ir pasimėgavimo buvimu mama. Tai mane atvedė prie kitokio mamystės suvokimo ir patyrimo, prie kitokio Savęs pajautimo, prie džiaugsmo ir atsipalaidavimo, kuo dabar mielai dalinuosi su kitomis mamomis. Taip gimė projektas „Mes Mamos“, kur svarbiausia yra mama, jos jausmai ir džiaugsmas, į kurį taip lengva sugrįžti. Jei ir tau pažįstama ne tik džiaugsminga motinystės pusė, kviečiu atviram pokalbiui apie tai, kas Tave neramina, kokios emocijos siaučia ir ką su visu tuo daryti, kaip rasti būdų grįžti į džiaugsmą, pilnatvę ir ramybę būnant tuo didžiu žmogumi MAMA!

IKI FESTIVALIO LIKO
0
0
0
0
Dienos
0
0
Val
0
0
Min
0
0
Sek