Eglė Straleckaitė

Esu Sportinių šokių Lotynų Amerikos vicečempionė, Lietuvos sportinių 10-ies šokių bronzos laimėtoja. Mane žmonės žino iš daugelio grandiozinių TV projektų. Taip pat šiuo metu esu vaikų šokių trenerė, dar mylima dukra ir anūkė. O pagrindinė profesija – mama. Labai mėgstu Lietuvos vasarą ir kvapus, melodingą muziką. Adrenaliną ir nuotykius. Myliu šviesius žmones su polėkiu.. ir niekada neatsisakau ledų !

Lina Barauskienė

Esu gydytoja dietologė, o taip pat ir dviejų mylimiausių Gintarų mama ir žmona. Jau 8 metus ir konsultuodama pacientus ir šiaip bendraudama su žmonėmis stebiu, kad informacijos mitybos ir maisto tema yra labai daug ir gana prieštaringos. Mano misija – padėti rasti atsakymus į jūsų klausimus.

Prioritetas man – šeimos mityba ir sveikata. Mūsų namai dažnai tampa mano teorinių žinių patikrinimo ir pritaikymo erdvė. Mano domėjimosi sritis – vaikų mityba. Nes tikiu – gera pradžia pusė darbo!

Renginyje kalbėsime kokia yra tinkama mityba vaikams; ne tik ką, bet ir kaip reikėtų valgyti; kaip nesunkiai padaryti svarbiausią investiciją į vaikų sveikatą – išugdyti teisingus valgymo įpročius.

P.S. visi patarimai patikrinti praktiškai.

Jūratė Bortkevičienė

„UAB „Galimybių Arsenalas“ įmonės įkūrėja. Konferencijos „Atsakinga tėvystė” idėjos autorė ir organizatorė. Knygos “Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius” autorė. Jūratė yra įgijusi edukologijos bakalauro laipsnį, Vilniaus Universitete psichologijos bakalauro laipsnį ir organizacinės psichologijos magistro laipsnį. Personalo valdymo srityje dirba nuo 2002 metų.

Įžvalgumas, pastabumas, atsakomybė, tikslo siekimas, o prireikus ir šaltas protas – Jūratės varikliukas. Ji konsultuoja vadovus organizacijų vystymo klausimais. Jūratė turi daugiau nei 9000 valandų patirtį,vedant įvairius personalo mokymus. Jos darbo principas – teorija per praktiką. Savo klientams suteikia ne tik žinias, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra jos sėkmės paslaptis.

Kita Jūratės veiklos sritis – tai mokymai ir konsultacijos tėveliams bei pedagogams, vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais. Tai skirtingos veiklos sritys, tačiau kartu stipriai susijusios. Dirbdama su vadovais ir tėveliais Jūratė pastebėjo, kad problemos panašios, visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi. Būtent to lektorė ir siekia! Skatina tiek vaikus, tiek suaugusiuosius tapti sėkmingais ir atskleisti savo potencialą.

Taip pat lektorė yra trijų vaikų: Paulos, Luknės ir Fausto mama ir siūlomus metodus pati pritaiko praktikoje. Ir jie veikia!”

Dovilė Šafranauskė

Pirmiausia, esu mama savo dvynėms dukrytėms. Mama, kuri kažkada manė, kad jau niekada daugiau nebeišsimiegos. Išsekimas, nusivylimas, pervargimo ašaros – konsultacijose mamos neturi manęs įtikinėti. Jaučiu, apie ką jos kalba.

Šie išgyvenimai ir noras pasidalinti žiniomis, kurių kažkada pritrūko pačiai, pastūmėjo tapti miego konsultante. Mokytis miego paslapčių pasirinkau Jautrių miego konsultacijų institutą, dėl visapusiško jų požiūrio, ypatingos pagarbos kiekvienos šeimos situacijai, bei pasirinkimams, kuomet kiekvienoje konsultacijoje siekiame atsižvelgti į konkretaus vaiko ir šeimos poreikius. Šis institutas taip pat palaiko Prieraišiosios tėvystės nuostatas, bei akcentuoja nuoseklius, švelnius metodus, mokant vaikus miegoti savarankiškai.

Siekdama palaikyti tėvus, jų pasirinkimus, dalinuosi informacija, kuri gali pagelbėti visai šeimai kokybiškai pailsėti. Tiesiog noriu, kad kuo daugiau šeimų įsiklausytų į individualius kūdikio poreikius ir savo širdies balsą.

Julija Žižė

Augusi be tėvų ir neturėjusi jokio darnios šeimos pavyzdžio sugebėjau sukurti darnią šeimą su pačiomis tikriausiomis vertybėmis. Gebu matyti laimę mažuose dalykuose, manau, tuo ir įkvepiu tūkstančius mamų, jaunų paauglių ir savo likimo draugų. Patinka kurti grožį ir estetiką, gebu rasti laiko visoms savo mėgtsamoms veikloms, dekoruoti šventes, kurti sukneles, daryti makiažus, auginti savo dvi dukras, dalyvauti įkvepiančiuose projektuose ir pati tokius kurti. Džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad esu dėkinga likimui, jog sukūriau iš savęs mažiausiai visų tikėtą versiją, susikūriau save savo pačios svajonių moterimi ir, manau, tai gali padaryti kiekviena.

IKI FESTIVALIO LIKO
0
0
0
0
Dienos
0
0
Val
0
0
Min
0
0
Sek